/ 7 نظر / 19 بازدید
پرهام

سلام ممنون که منو لینک کردی.تا بعد فعلا خداحافظ[گل]

sifalaw

هدیه ی روز ششم ماه مهمانی خدا همت در قرائت قرآن نباید تنها مصروف به پایان بردن سوره و یا جزء و یا ختم آن باشد، بلکه دست یافتن به مقاصد قرآن باید هدف قرار گیرد. خداوند در کتاب خود نیازهای جسم و روح انسان را بر شمرده بهترین درمانها را معرفی کرده که بطور اهم مشتمل بر معارف و اسرار انسان و هستی و همچنین تعلیم راه سلوک الی الله و تزکیه نفس می باشد.و بدانیم که این کتاب شریف چنانچه خود بدان تصریح فرموده، کتاب هدایت و راهنمای سلوک انسانیت ومربی نفوس و شفای امراض قلبیه و نوربخش سیر الی الله است. « مطلوب در قرائت قرآن کریم آنست که در قلوب صورت آن نقش بندد، و اوامر آن تاثیر گ کند و دعوات آن جایگزین شود. و این مطلوب حاصل نشود مگر آنکه آداب قرائت ملحوظ شود. مقصود از آداب آن نیست که پیش برخی قراء متداول شده که تمام هم و همت خود را متصرف به مخارج الفاظ و تادیه حروف شود...، بلکه مقصود آدابی است که در شریعت مطهره منظور شده است که اعظم و عمده آنها تفکر و تدبر و اعتبار به آیات آنست.»

برگ ریز

سلام:هفتمین روز از ماه مهمانی خدا بر رمضانیان مبارک باد. دوست عزیز:با توجه به تابلوهای ورودی شهرها حقیقتاً کنجکاو شدم بدونم شما اهل کجا هستید؟البته خودم حدس میزنم گیلانی باشید. البته فرقی برای وبلاگتان نمی کنه که اهل کجا باشید چون هدف ما دوستی بی آلایش با همه ی هموطنان عزیزمون.اما من خودم بچه رشتم. (با آرزوی کامیابی برای شما )

رخساره

سلام پست های جالبی بود ، مختصر و مفید یا حق [گل]

پروانه ی منتظر

به نام او که یاد او آرام بخش قلبهاست... وقتی آب می خوری بگ یا حسین وقتی آب روی توی مشتت میگیری ولی نمی تونی ، بخوری بگو ... یا ابالفضل......... یلام پروانه ی مهربون آقا (عج) ، شعری به نام (عشق مجنون ، عشق خدا...) تو وبلاگه . منتظرتونم بیاینو بخونینش...[گل][بدرود]